Ponedjeljak

  • Prijepodnevni
  • Poslijepodnevni
  • Večernji
  • Noćni
  • 08:00 – 08:05 Dobro jutro – najava programa
    08:10 – 08:20 Radio kalendar
    08:30 – 08:35 Vrijeme i promet
    08:45 – 08:50 Razne lokalne obavijesti
    09:00 – 09:05 Vijesti RPP-a
    09:15 – 09:45 Hit dana
    10:00 – 10:05 Vijesti Radio Net-a
    10:30 – 10:40 Razne lokalne obavijesti
    11:00 – 11:05 Vijesti RPP-a
    11:15 – 11:55 Sportski mikrofon

  • 12:00 – 12:05 Vijesti Radio Net-a
    12:15 – 12:25 Mali oglasi
    12:40 – 12:50 Marketing
    13:00 – 13:05 Vijesti RPP-a
    13:30 – 14:00 Željoteka
    14:00 – 14:05 Vijesti Radio Net-a
    14:30 – 14:40 Marketing
    17:00 – 17:40 Sportski mikrofon (repriza)
    18:00 – 18:05 Vijesti RPP-a

  • 19:00 – 20:00 Greatest hits
    20:10 – 20:20 Marketing
    20:30 – 24:00 Glazbeni program

  • 24:00 – 08:00 Glazbeni program

Utorak

  • Prijepodnevni
  • Poslijepodnevni
  • Večernji
  • Noćni
  • 08:00 – 08:05 Dobro jutro – najava programa
    08:10 – 08:20 Radio kalendar
    08:30 – 08:35 Vrijeme i promet
    08:45 – 08:50 Razne lokalne obavijesti
    09:00 – 09:05 Vijesti RPP-a
    09:15 – 09:45 Hit dana
    10:00 – 10:05 Vijesti Radio Net-a
    10:30 – 10:40 Razne lokalne obavijesti
    11:00 – 11:05 Vijesti RPP-a
    11:15 – 11:55 Kad se smijah tad i bijah

  • 12:00 – 12:05 Vijesti Radio Net-a
    12:15 – 12:25 Mali oglasi
    12:40 – 12:50 Marketing
    13:00 – 13:05 Vijesti RPP-a
    13:30 – 14:00 Željoteka
    14:00 – 14:05 Vijesti Radio Net-a
    14:30 – 14:40 Marketing
    15:00 – 16:00 Glazbena emisija “Po našem izboru”
    17:00 – 17:40 Kad se smijah tad i bijah (repriza)
    18:00 – 18:05 Vijesti RPP-a

  • 20:00 – 21:30 Greatest hits
    22:00 – 23:00 Glazbena emisija “Po našem izboru” večernje izdanje (Repriza)
    23:00 – 24:00 Glazbeni program s obavijestima i jinglovima

  • 24:00 – 08:00 Glazbeni program

Srijeda

  • Prijepodnevni
  • Poslijepodnevni
  • Večernji
  • Noćni
  • 08:00 – 08:05 Dobro jutro – najava programa
    08:10 – 08:20 Radio kalendar
    08:30 – 08:35 Vrijeme i promet
    08:45 – 08:50 Razne lokalne obavijesti
    09:00 – 09:05 Vijesti RPP-a
    09:15 – 09:45 Hit dana
    10:00 – 10:05 Vijesti Radio Net-a
    10:30 – 10:40 Razne lokalne obavijesti
    11:00 – 11:05 Vijesti RPP-a
    11:15 – 11:45 Eko Neretva / Ruka dobrote

  • 12:00 – 12:05 Vijesti Radio Net-a
    12:15 – 12:25 Mali oglasi
    12:40 – 12:50 Marketing
    13:00 – 13:05 Vijesti RPP-a
    13:30 – 14:00 Željoteka
    14:00 – 14:05 Vijesti Radio Net-a
    14:30 – 14:40 Marketing
    17:00 – 17:30 Eko Neretva / Ruka dobrote (repriza)
    18:00 – 18:05 Vijesti RPP-a

  • 19:00 – 20:00 Greatest hits
    20:10 – 20:20 Marketing
    20:30 – 24:00 Glazbeni program s obavijestima i jinglovima

  • 24:00 – 08:00 Glazbeni program

Četvrtak

  • Prijepodnevni
  • Poslijepodnevni
  • Večernji
  • Noćni
  • 08:00 – 08:05 Dobro jutro – najava programa
    08:10 – 08:20 Radio kalendar
    08:30 – 08:35 Vrijeme i promet
    08:45 – 08:50 Razne lokalne obavijesti
    09:00 – 09:05 Vijesti RPP-a
    09:15 – 09:45 Hit dana
    10:00 – 10:05 Vijesti Radio Net-a
    10:30 – 10:40 Razne lokalne obavijesti
    11:00 – 11:05 Vijesti RPP-a
    11:15 – 11:35 Kulturne minute

  • 12:00 – 12:05 Vijesti Radio Net-a
    12:15 – 12:25 Mali oglasi
    12:40 – 12:50 Marketing
    13:00 – 13:05 Vijesti RPP-a
    13:30 – 14:00 Željoteka
    14:00 – 14:05 Vijesti Radio Net-a
    14:30 – 14:40 Marketing
    15:00 – 16:00 Glazbena emisija “Mikrofonija”
    17:00 – 17:20 Kulturne minute (repriza)
    18:00 – 18:05 Vijesti RPP-a

  • 20:00 – 21:30 Greatest hits
    22:00 – 23:00 Glazbena emisija “Mikrofonija” večernje izdanje (Repriza)
    23:00 – 24:00 Glazbeni program s obavijestima i jinglovima

  • 24:00 – 08:00 Glazbeni program

Petak

  • Prijepodnevni
  • Poslijepodnevni
  • Večernji
  • Noćni
  • 08:00 – 08:05 Dobro jutro – najava programa
    08:10 – 08:20 Radio kalendar
    08:30 – 08:35 Vrijeme i promet
    08:45 – 08:50 Razne lokalne obavijesti
    09:00 – 09:05 Vijesti RPP-a
    09:15 – 09:45 Hit dana
    10:00 – 10:05 Vijesti Radio Net-a
    10:15 – 10:45 Pitajte Grad
    11:00 – 11:05 Vijesti RPP-a
    11:15 – 11:45 Radost i nada – duhovna emisija

  • 12:00 – 12:05 Vijesti Radio Net-a
    12:15 – 12:25 Mali oglasi Kupujem – prodajem – iznajmljujem
    12:40 – 12:50 Marketing
    13:00 – 13:05 Vijesti RPP-a
    13:30 – 14:00 Sportski vikend – najava sportskih događanja za vikend
    14:00 – 14:05 Vijesti Radio Net-a
    14:30 – 15: 30 Glazbene želje povodom vjenčanja, krštenja, rođendana itd.
    16:00 – 16:30 Pitajte Grad (repriza)
    17:00 – 17:30 Radost i nada – duhovna emisija (repriza)
    18:00 – 18:05 Vijesti RPP-a
    18:30 – 19:00 Sportski vikend – najava sportskih događanja (repriza)

  • 19:30 – 21:30 Greatest hits
    22:00 – 24:00 Glazbeni program s obavijestima i jinglovima

  • 24:00 – 08:00 Glazbeni program

Subota

  • Prijepodnevni
  • Poslijepodnevni
  • Večernji
  • Noćni
  • 08:00 – 08:05 Dobro jutro – najava programa
    08:30 – 08:45 Radio kalendar
    09:00 – 09:05 Vijesti RPP-a
    10:00 – 10:45 Domaća top lista RPP-a
    11:00 – 11:05 Vijesti RPP-a

  • 12:00 – 12:20 Školski studio
    13:00 – 13:05 Vijesti RPP-a
    14:00 – 14:40 Radio repriza
    15:00 – 15:05 Vijesti RPP-a
    17:00 – 17:45 Domaća top lista RPP-a (repriza)
    18:00 – 18:10 Obavijesti i servisne informacije

  • 19:00 – 21:00 Greatest hits
    22:00 – 24:00 Glazbeni program s obavijestima i jinglovima

  • 24:00 – 08:00 Glazbeni program

Nedjelja

  • Prijepodnevni
  • Poslijepodnevni
  • Večernji
  • Noćni
  • 07:45 – 07:50 Dobro jutro – najava programa
    08:00 – 09:30 Uvijek nedjeljom (duhovna emisija)
    10:00 – 10:10 Radio kalendar
    10:20 – 10:25 Marketing
    11:30 – 12:00 Naftalina

  • 13:25 – 13:30 Marketing
    15:00 – 15:20 Školski studio – svake druge subote u školskoj godini (repriza)
    17:00 – 17:30 Naftalina (repriza)
    18:00 – 18:10 Obavijesti i servisne informacije
    18:30 – 18:35 Marketing

  • 19:00 – 21:00 Greatest hits
    21:00 – 24:00 Glazbeni program s nasnimljenim jinglovima

  • 24:00 – 08:00 Glazbeni program